Jevíčko -Jedovnice

Jevíčko -Jedovnice 4:4 (3:1)

Branky: Havlíček 2, Krejčí, Kubín

Becha J., Kubín, Hanousek, Khýr, Parolek, Krejčí, Blecha L., Prokš, Heger, Havlíček, Říha, Krejčíř

V neděli 1.9.2019 jsme odehráli první domácí utkání mladších žáků v sezóně 2019-2020. Nabuzeni jasným vítězstvím z minulého týdne jsme vstoupili do utkání aktivně a soupeře jsme zatlačili a hra se odehrávala převážně na jeho polovině. Tato převaha vyústila v průběžné vedení 3:0. Toto vedení mohlo být ještě větší, ale několik vyložených šancí jsme bohužel nevyužili. Hostům se před koncem poločasu podařilo snížit na 3:1, kdy po rohovém kopu míč skončil v domácí brance po nešťastné teči domácího obránce. Prvních dvacet minut druhého poločasu se k nespokojenosti domácích fanoušků odehrávalo v jiném duchu. Hra se vyrovnala. Hosté se dostávali do gólových příležitostí, ze kterých se jim povedlo skoré otočit na 3:4. Posledních deset minut opět patřilo domácím, kteří skóre srovnali a měli i několik další příležitostí dotáhnou zápas do vítězného konce, ale hráčům chyběl klid a i trochu štěstí v zakončení. A tak zápas skončil 4:4, což bylo pro domácí po předvedené hře trochu kruté.