Jevíčko – Jaroměřice

Pohár OFS Svitavy mužů

Jevíčko – Jaroměřice 2:2, np3:5 (2:2)

Branky: 11. Vykydal, 15. Vrbický – 62. Švec, 70. Valenta

Sestava: Přikryl – Továrek(65.), Vašíček, Václavek(46.), Seknička – Vykydal, Horák(65.), Bartuněk, Berka, Klein, Vedra(68.) Střídjící: Jedlinský(65.), Berka(65.), Müller(46.), Štefl(68.)

Do utkání 2. kola OP vstoupili sebevědomě hosté, kombinovali a snažili se dostávat do zakončení. Domácí odolali a Vykydal a Vrbický v závěru úvodní čtvrthodiny dvakrát úspěšně zakončili protiútoky Jevíčka. Obraz hry se změnil, domácí celek diktoval tempo hry a vytvářel si celou řadu šancí, ale další branky už nepřidal. A protože se nevedlo v útoku ani po poločasové přestávce, osmělili se hosté a Švec a Valenta stav srovnali. A protože domácí celek pokračoval ve spalování gólovek, musely o postupujícím do třetího kola rozhodnout penalty. Domácí jedenou zaváhali, hosté nikoli a do jarní části tak postupují Jaroměřice.


Na videu Milan Berka