Hradec n. S. – Jevíčko

Hradec n. S. – Jevíčko 1 : 0 (1:0)

Branky: Marek 31.

Sestava: Přikryl – Jedlinský, Václavek, Vašíček(57.), Seknička – Vykydal, Klein, Bartuněk(82.),Berka- Müller,Vrbický(46.) Střídající: Vedra(82.), Štefl(46.), Goš (57.)

Jevíčko teprve ve čtvrtém kole zavítalo na venkovní pažit a to konkrétně do Hradce nad Svitavou. Hosté začali velmi aktivně a už v 7. minutě měl velkou šanci Müller, který netrefil ideálně míč z první. Další obrovskou šanci měl Berka, který zpoza vápna vypálil a jeho projektil skončil na pravé spojnici. Ve 31. minutě přišla od domácích první střela na branku a hned skončila brankou a stav byl 0:1. Do druhého poločasu naskočil Štefl místo Vrbického, a právě Štefl byl v 60. minutě hodně blízko k vyrovnání, když stál tváří v tvář proti brankáři, ale šanci neproměnil. Hosté měli většinu druhého poločasu velký tlak, bohužel žádnou branku to nepřineslo. Největší šanci měl v závěru Berka, jenže mu tutovku sebral gólman Hebelka. Jevíčku se bohužel první venkovní zápas nevydařil, a tak doufejme že příští týden na domácím hřišti se Jevíčku povede lépe.