Jevíčko-Morašice

Jevíčko – Morašice 2:1 (0:1)

Branky: 55.Seknička, 81. Hofman – 11. Válek

Sestava:Čech – Jedlinský, Vašíček, Václavek, Továrek – Seknička, Vykydal (70. Bartuněk), Berka (29. Vedra), Klein, Vrbický, Štefl (33. Hofman)

Úvodní zápas OP začali lépe běhavější a aktivnější hosté a do dobré nálady je dostala akce Štěpána, který prošel až do malého vápna a předložil míč pro jednoduché zakončení Válkovi. Při dalších akcích hostí vynikl domácí brankář a domácí jen díky němu mohli pomýšlet na obrat. A ten přišel ve druhé půli, kdy hosté přenechali aktivitu domácím fotbalistům a soustředili se na brejkové situace. Po vyrovnání se mohlo skóre několikrát převážit na obě strany a rozhodnutí přinesla průniková přihrávka Kleina, kterou využil střelou do protipohybu Špinara střídající Hofman v 81. min. V Jevíčku tak zůstaly vzhledem k průběhu snad překvapivě všechny tři body.