Jevíčko-Opatov

Jevíčko – Opatov 1:1 (1:1)

Branky: 31. Vrbický – 2.Prokop

Sestava: Přikryl – Jedlinský, Vašíček, Václavek, Továrek (56. Müller) – Horák, Bartuněk,, Klein, Vrbický, Štefl, Hofman

Pouťový zápas začal pro domácí šokem, když na neproměněnou gólovku Štefla odpověděli hosté hlavičkou Prokopa po rohu, která prošla do sítě. Poté ještě hostující útočník bombou rozezvučel tyč domácí branky, a to už jevíčské fotbalisty probudilo a hra se přesunula na druhou stranu hřiště. Ve 31. min. proměnil Vrbický svou třetí vyloženou šanci, když využil chybu opatovské obrany a nadvakrát dostal míč do sítě. I v dalším průběhu domácí dominovali, dokázali si vypracovat střelecké pozice, ale v proměnění jim bránil Šenkýř v bráně Opatova a také nepřesnost při zakončení. Bojovní hosté si tak odvezli jeden bod za konečnou remízu a domácí mrzely nejen ztracené dva body, ale také červená pro Kleina, který
před koncem zápasu zastavil protiútok po zbytečné ztrátě míče.