Jevíčko-Mladějov

Pohár OFS Svitavy mužů

Jevíčko-Mladějov 3:2p (1:1)

Branky: Goš(15.),Berka(51.)

Sestava: Přikryl-Seknička,Jedlinský,Václavek,Prokš(46.)-Goš,Berka,Vrbický,Vedra-Říha(53.),Pospíšil(73.)
Střídající: Trávníček(53.),Navrátil(46.),Hrazdira(73.),Bartuněk

3.8 se na “Eská” se v pohárovém utkání utkali hráči domácího Jevíčka s Mladějovem. Zápas odstartovaly lépe domácí,když po čtvrt hodině hry po centru Vedry skóroval hlavou Goš. Hosté odpověděli v 32.minutě po gólu Müllera. V druhém poločase se domácí dostaly znovu do vedení po sólu Berky,který přeloboval brankáře. V 71.minutě ovšem ve vápně zahrál rukou Vrbický. Mladějov si tuhle příležitost využil a druhým gólem trefil penaltu Müller. Zápas šel tedy do penalt,kde byly úspěšnější domácí. Tudíž se v dalším kole utká v derby s Jaroměřicemi.