Jevíčko – M.Trnávka

Jevíčko – M.Trnávka 4:2 (1:2)

Branky: 20., 87., 90. Goš Petr, 51. Klein Tomáš – 17., 44. (p) Pokorný

Sestava: Přikryl (63. Trávníček)– Továrek(46. Ille), Jedlinský, Goš – Seknička, Bartuněk, Klein, Müller (56. Horák), Vykydal – Linhart (46. Vedra), Štefl

V páteční předehrávce posledního kola okresního přeboru se hosté Z městečka Trnávky ukázali v sympatickém světle a chtěli se rozloučit s okresním přeborem výhrou. Na úvodní trefu rychle odpověděl Goš, ale před poločasem se z penalty hosté opět dostali do vedení. Po pauze vyrovnal Tomáš Klein z trestného kopu. Hosté se mohli potřetí dostat do vedení, když v 70. minutě zahrávali pokutový kop, ale Trávníček střelu i následnou dorážku vyrazil. O vítězném loučení se sezónou rozhodl dvěma góly z brejků v závěru zápasu Petr Goš.