Radiměř – Jevíčko

Radiměř – Jevíčko 3:1 (2:1)

Branka: Klein Z. 1.

Sestava: Přikryl – Horák (82. Václavek), Továrek, Klein Z., Jedlinský- Seknička, Bartuněk, Klein T., Goš (74. Pospíšil), Vykydal – Štefl (67. Vedra)

V předposledním kole zavítalo Jevíčko do Radiměře. Zápas byl extrémně zajímavý, a to taky díky výkonu hlavního sudího. Hned v první minutě Goš přihrával před odkrytou branku Kleinovi Z. a ten už hladce dopravil míč do sítě. Ve 13. minutě domácí vyrovnali po rohu.Ve 20. minutě nařídil sudí Urban penaltu, ale Přikryl ji vyrazil mimo tři tyče. Jenomže za chvílí
rozhodčí nařídil druhou penaltu, ale Přikryl podruhé v zápase penaltu chytil, a tak skóre zůstalo 1:1. Radiměř ve 39. minutě opět po rohu gólově prosadila. V druhém poločase měl šanci Goš, ale nakonec se rozhodl pro přihrávku, která bohužel na volného na Štefla neprošla. V 89. minutě přišla korunovace výkonu hlavního rozhodčího, a to když odpískal třetí penaltu pro domácí celek. Tu už bohužel Přikryl nechytil a tak Radiměř vyhrála 3:1.