Jevíčko – Janov

Jevíčko – Janov      2:1 (1:1)

Branky: Klein Adam (29.), Hanák (80.) – Bureš (4.)
Sestava: Přikryl – Klein Adam, Klein Tomáš, Vašíček, Továrek, Seknička, Berka, Říha, Müller, Jedlinský, Linhart (Hanák, Klein Z., Vykydal)

ČK: Klein Adam (90.)

Na výborně připraveném hřišti zahájili domácí aktivně, ale janovští potrestali chybu domácí obrany hned při prvním útoku a Bureš snadno skóroval po obejití Přikryla do prázdné branky. Trpělivě hrající domácí si postupně vytvářeli šance a po půl hodině vyrovnal Adam Klein přesnou hlavičkou po trestném kopu svého bratra Tomáše. Ve druhé půli se hra převážně odehrávala mezi šestnáctkami, a když Přikryl bravurně chytil tečovanou střelu u své pravé tyče, rozhodl zápas Hanák 10 minut před koncem zápasu z penalty po sražení Můllera v pokutovém území. Domácí poté bez potíží zastavili pokusy hostů o vyrovnání a přestože se naprosto zbytečně nechal vyloučit v samém závěru zápasu střelec vyrovnávacího gólu, zůstaly tři body na Malé Hané.