Mladějov – Jevíčko

Mladějov – Jevíčko          3 : 2 (0:1)

Branky: Klein T. 2

Sestava: Werner J, Klein A., Jedlinský, Šmeral, Müller J., Khýr, Hladil, Werner P., Hofman, Klein T., Vykydal

Hosté měli problém vůbec sehnat 11 hráčů na zápas, kdy museli jet zraněný T. Klein a asistent trenéra Vykydal. V průběhu zápasu se to postupem času ukázalo jako rozhodující. V prvním poločase se podařilo T. Kleinovi vstřelit branku po centru ze strany.

V druhém poločase již domácí začali na hřišti vládnout a vytvořili si tlak. Hostům se ale podařilo ještě ze standardní situace dát branku zásluhou T. Kleina. Poté ještě Vykydal netrefil  téměř prázdnou bránu. V pokračujícím poločase hlavní rozhodčí vyloučil z nepochopitelných důvodů po nápovědě asistenta po druhé žluté Hladila. Tím se ze zbytku zápasu stalo pouze čekání na to, kdy domácí vstřelí branky. Bohužel se jim to povedlo a po chybách vyplývajících z tlaku se domácí radovali z vítězství.