Jevíčko – Hradec nad Svitavou

SK Jevíčko      –      Hradec nad Svitavou      2:1 (1:0)

Branky: Klein T.,Klein A.

Sestava: Werner J. – Klein A.,Šmeral,Jedlinský,Müller ,Khýr,Továrek,Werner P.,Hofman,Klein T.,Berka (Hanák,Réda,Vykydal)

Utkání začalo před slušnou diváckou kulisou oboustranně opatrně. Po několika nepřesných pasážích v podání obou týmů se první prosadili domácí.Ve 28.minutě,po přetaženém rohu vrátil míč zpět do pokutového území Jedlinský,kde se nejlépe zorientoval důrazný T.Klein a hlavou z blízka nedal Hejlovi šanci.Poté pokračoval nepříliš pohledný fotbal na obou stranách.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté. Až na ojedinělou hlavičku A.Kleina ,která směřovala nad Hejlovu branku ovládali hru hostující fotbalisté a po dvaceti minutách hry korunovali svoji převahu. Vyrovnávací trefu ,která přišla po zaváhaní obrany domácích, zařídil v 67.minutě Holík. Domácím se poté podařilo skórovat v 80.minutě,kdy je poslal do vedení A.Klein z dorážky po přímém kopu,který Hejl neudržel.Ve vyrovnaném zápase se tedy nakonec zvítězili domácí.