Linhartice – Jevíčko

Linhartice – Jevíčko           1 : 1 (0:0)

Branka: Klein T.

Sestava: Navrátil, Seknička, Klein T., Klein Z., Klein A., Berka, Továrek, Kritzbach, Khýr, Sedláček, Hanák (Jedlinský, Vykydal)

V úvodu začali lépe hosté, ale bohužel brzo začali udávat tempo domácí fotbalisté. V 9‘ domácí trefili břevno. Dále pak několik dalších šancí chytil Navrátil.  Do druhého poločasu hosté opět nastoupili aktivně a po standardní situaci, kterou proměnil Klein T., šli do vedení. Poté jejich aktivita začala upadat a domácí se po chybách hostujících hráčů snadno dostávali do zakončení, ale výborný Navrátil stále držel naděje na vítězství.  V 67‘po chybě Kleina T. již nic nezmohl a i s nasazením vlastního zdraví nezabránil brance. Následně byl ošetřován s roztrženou hlavou. I poté však chytil několik šancí a tak si odvezli hosté šťastnou remízu.