Městečko Trnávka – Jevíčko

Městečko Trnávka – Jevíčko   1 : 0 (1:0)

Sestava: Navrátil – Klein A., Klein T., Klein Z., Vašíček, Továrek, Hofman, Hanák, Seknička, Berka, Sedláček (Khýr, Kritzbach, Hrubý)

Po dlouhých letech se hrálo derby mezi sousedy a slibovalo zajímavou podívanou. Na krásném terénu se ale odehrával fotbal plný důrazu a z toho vyplývajících přerušení. Po úvodním oťukávání a náznaků šancí hostů, se po jejich chybě ve středu hřiště dostali domácí do brejku, který proměnili ve vedoucí branku. Následující minuty se odehrávali vesměs na polovině domácích, ale Jevíčko z územní převahy nevytěžilo nic.

Ve druhém poločase pokračovalo Jevíčko v dobývání domácí branky ale i ty největší šance zůstaly neproměněny. Střely ze střední vzdálenosti končily mimo branku, a i když před hostujícími útočníky zívala prázdná brána, nedokázali domácí síť rozvlnit. Trnávka hrozila z brejků, ale ty si pohlídal výborný Navrátil v brance Jevíčka. Domácí se nakonec můžou radovat z výhry 1:0 a hosté litovat neproměněných šancí.