Jevíčko B – Březová n. S. B

Jevíčko B – Březová B 6:1 (4:0)

Branky: Čekal, Muller Jakub, Kritzbach 2, Vafka, Veselý
Sestava: Werner, Vymětal, Čekal, Kritzbach, Müller Jakub, Peka,  Deutsch, Vafka, Hrazděra, Vašíček, Schuppler (Veselý, Muller Jan, Přikryl, Řehoř, Horák)

V tomto utkání nemělo Jevíčské béčko se soupeřem žádný problém. Hosté přijeli pouze s deseti hráči, a v jejich oslabené sestavě bylo pět dorostenců s právě odehranými devadesáti minutami v nohách. Do poločasu, který skončil 4:0 ve prospěch domácích bylo rozhodnuto. Skóre otevřel „povedeným“ centrem do pokutového území, který však nedolétl jak všichni očekávali k některému z domácích útočníků Čekal, ale dezorientovanému brankaři hostů zapadl do branky. Další góly přidali Muller a 2xKritzbach. Ve druhé půli skórovali Vafka a Veselý. Hostům, kteří byli pod stálým tlakem se podařilo z ojedinělého brejku snížit.