Staré Město – Jevíčko

Staré Město – Jevíčko  2 : 0 (1:0)
Sestava: Foret – Prokš, Bartuněk, Hejna – Dostál. Štindl, Vedra – Straka
Vinou několika zranění a nekázni hráčů jsme odcestovali do Starého Města pouze s osmi hráči a tiše jsme záviděli místnímu oddílu nejen krásný nový sportovní areál ale hlavně hojnou účast rodičů na zápase, kteří se na své potomky přišli podívat a povzbuzovat je. I přes početní hendikep kluci bojovali a pod vedením Adama Bartuňka dokázali dlouho odolávat převaze domácích. Po odstoupení Ondry Štindla v 25‘ jsme dohrávali v sedmi a branku domácích ohrozil jen Adam střelou z velké dálky. Domácí se ujali vedení ve 14‘ střelou k tyči a své vítězství potvrdili až těsně
před koncem pěknou střelou z hranice šestnáctky. Cizí rodiče přesto našim bojovníkům zatleskali a za jejich statečný výkon je pochválili.