Kunčina – Jevíčko

Kunčina – Jevíčko 1 : 3 (1:2)
Branky: Hanák 2, Dostál
Sestava: Werner – Valík, Vrbický P. Hloch, Kedroutek, Štindl (Dostál), Hanák, Vykydal, Šnobl, Vrbický M. (Bašus) Pávek
Hosté začali aktivně a už ve čtvrté minutě trefil Hanák břevno domácí branky. Poté začala aktivita hostů upadat a naopak domácí začali mít míč častěji na svých kopačkách. Jejich snaha také vedla v 15‘ k vedoucímu gólu. Jenže za 10 minut Hanák krásnou střelou ze standardní situace vyrovnal a tentýž hráč v 35‘ svou druhou brankou zvrátil vývoj utkání ve prospěch hostů. Začátek druhé půle, jako by byl přesnou kopií té
první. Hosté opět začali aktivně, jenže v zápětí polevili a domácí se snažili o vyrovnání. Jejich snaha málem byla korunována úspěchem, kdy po chybě hostující obrany se domácí hráč ocitl sám ve vápně. Jenže jeho křížnou střelu výborně chytající Werner se štěstím vytáhl konečky prstů na tyč a odražený míč naštěstí obrana odkopla. Na víc se už domácí nezmohli, a když střídající Dostál po krásném pasu od Kedroutka vstřelil třetí gól hostí, bylo o vítězi utkání
rozhodnuto.