Opatov – Jevíčko

Opatov – Jevíčko  2:5 (2:1)

Branky: Müller T. 3x, Berka, Hanák

Sestava: Werner, Klein A., Jedlinský, Vašíček, Klein Z., Berka, Khýr, Hanák, Nguyễn Việt Anh, Hofman, Sedláček, (Müller T., Hrubý)

Hosté nastoupili ve značně kombinované sestavě, ale s novou posilou (Sedláček) a na začátku zápasu to bylo znát. Do první velké šance se ale dostali hosté a to, když  Nguyễn Việt Anh šel sám na brankáře a neproměnil. Z následujícího protiútoku se domácím podařilo vsítit branku. Poté hosté zvýšili svou aktivitu a ve 40‘ minutě fauloval gólman Hofmana. Nařízenou penaltu proměnil Hanák a bylo to 1:1. Bohužel domácím se podařili ještě do poločasu jít opět do vedení a to když odraženou střelu trefili pěkně to šibenice.

Do druhého poločasu nastoupil Müller T, když nahradil Nguyễn Việt Anh. Na začátku druhého poločasu byli aktivnější domácí, ale hostům se podařilo jejich tlak ustát. Poté již začal úřadovat Müller T. V 60‘ a 65‘ minutě dvakrát krásně utekl obraně a zajistil hostům poprvé vedení v zápase 2:3. Poté se hosté se rozehráli a dokázali domácím v obraně zatápět. Dále se pak v 71‘ minutě po vyraženém balónu a dorážce do prázdné brány, prosadil Berka. A v 80‘ minutě, po krásném uvolnění , Hofman přihrál před prázdnou bránu Müllerovi a ten tak dokončil svůj hattrick za jeden poločas.