Radiměř-Jevíčko B

Radiměř-Jevíčko B 0:3 (0:0)

Branky: Vafka 2x, Schuppler

Sestava: Horák D., Peka, Schuppler, Vymětal, Čekal, Müller, Deutsch, Horák V., Haupt, Řehoř (K) Vafka (Veselý, Přikryl)

Předzápasové čekání bylo jako přes kopírák s prvním zápasem venku – začalo se hrát pozdě. Ale na rozdíl od Křenova hřiště měkké, balony měly rychlý odskok, zkrátka perfektní terén.Vývoj hry byl opatrný. Domácí hráli se zajištěnou obranou, hru neotvírali, čekalo se na první gól. Jevíčko mělo více ze hry, snažilo se tvořit a první půli vyhrálo i na šance. Domácí zahrozili pouze jednou, když útočník trefil v brance dobře postaveného Danka Horáka, Jevíčko naopak dvakrát, kdy Radek Deutsch v obou případech perfektně nacentroval z pravé strany. Při prvním centru nedokázal proměnit hlavou tutovou šanci nikým nestrážený Víťa Horák, při druhém přenechával P.Vafka centrovaný míč K.Řehořovi, ale dlouhý balon se snesl pouze na horní síťku branky.

Ve druhé půli Radiměř ve snaze zvýšit aktivitu otevřela hru, ale Jevíčku se otevřel prostor, přidalo na tlaku a logicky se dostavil úspěch. První branku zařídil po pěkném pasu z obrany J.Müller, když přesprintoval obránce a z pravé strany poslal přihrávku pod sebe do šestnáctky na P.Vafku, který zakončil křižnou střelou k tyči. Chvíli poté se skóre měnilo znovu, K.Řehoř vrátil balon z hloubi šestnáctky na její hranici a P.Vafka jej z první napálil přímo do šibenice. Třetí branku přidal po individuálním průniku krásnou, umístěnou střelou z dálky dirigent hry M.Schuppler. Unavený rozhodčí se poté v závěru snažil darovat domácím alespoň šanci na čestnou korekci výsledku několika úsměvnými verdikty, tito však nedokázali přímé i nepřímé kopy proměnit. A tak i zásluhou spolehlivého záskoku v brance Jevíčko odvezlo tři body a čisté skóre.