Jevíčko – Morašice

Jevíčko – Morašice   1 : 0 (1:0)

branky: Hanák

Sestava: Batelka – Foret, Bartuněk, Bašus, Hejna – Hrazdira, Hanák, Štindl – Stavinoha, Dostál, Vrbický (Prokš, Marek, Pospíšil, Junková)

Vyrovnaný zápas proti vyspělým hostům (8 hráčů ročník 97) rozhodl tvrdou střelou ve 32‘ Hanák. Spolehlivě fungovala obrana řízená Bartuňkem, výborný Hejna vymazal o hlavu většího útočníka soupeře. V záloze se snažil unikat Hanák, ale hosté dlouho odolávali. Ve druhé půli si domácí vypracovali několik dalších možností, ale Tomáš branku netrefil, jen břevno za pomoci brankáře hostí; Zdenda dorážku do branky nedotlačil; Michlovu střelu pod břevno opět vyrazil brankář. V nastaveném čase jedinou šanci hostí vyrazil Batelka a domácí žáci mohli slavit tři body a celkové vítězství v okresním přeboru.