Jehnědí – Jevíčko

Jehnědí – Jevíčko   2 : 1 (2:1)

Branky: Štindl

Sestava: Werner, Kedroutek, Dostál, Pávek, Ertl, Štindl, Valík (Danis), Vykydal, Bartuněk, Vrbický, Hrubý

Začátek zápasu, byl celkem vyrovnaný, ale poté domácí převzali iniciativu, a zatlačili hosty do defenzívy. Ti jako by přestali hrát, a jen se bránili. Což vedlo ke gólu domácích. I po vstřelené brance byli domácí lepší a dostávali se do šancí. Jedna z nich vyústila v Kedroutkův faul ve vápně a domácí penaltě. Ovšem Werner penaltu chytil, bohužel vyraženou střelu domácí dorazili do sítě. Až druhá branka vyburcovala naše hráče k aktivitě a začali hrát ofenzívně. Usadili se před pokutovým územím hostů, a Štindl krásnou individuální akcí snížil těsně před koncem poločasu na 2:1. Začátek druhé půle byl opět v režii hostů, ale postupně jejich tlak opadal. Nakonec v 75‘ dostal Werner nepochopitelně červenou kartu, a zbytek utkání se už spíš změnil jen v nervózní boj, ve kterém už oslabení hosté nedokázali vyrovnat.