Jevíčko – Horní Újezd

Jevíčko – Horní Újezd  3 : 1 (1 : 1)

branky: Hanák 1‘, 86‘ (p), Berka 78‘ –  Beneš 17‘

Sestava: Navrátil – Klein Z., Klein T., Jedlinský, Továrek, Hofman, Khýr, Seknička, Hanák, Berka, Vafka (Müller J., Kalášek)

Zasloužené vítězství a důležité tři body v souboji s celkem ze spodní části tabulky. Snový úvod zápasu předvedli domácí. Po 30 vteřinách se na křídle uvolnil Vafka, jeho centr střelecky zakončoval Khýr a do sítě dorazil nehlídaný Hanák. v 9‘ nabídli hosté chybnou rozehrávkou druhý gól Vafkovi, ten ale z vyložené pozice branku přestřelil. „Nedáš, dostaneš“ opět platilo a hosté Benešem po křídelní akci v 17‘ skóre srovnali. A mohlo být pro domácí ještě hůře v 21‘, když tečovaný trestný kop jen těsně přeletěl břevno za bezmocným Navrátilem. Domácí i hosté poté začali předvádět nepřesnou hru bez zakončení. Až v 59‘ se po centru Vafka dostal do slibné pozice Berka, ale branku těsně minul. Milan Berka ale toto zaváhání napravil v 78‘, když po přesném uvolnění Hofmanem prošel až před brankáře hostí a jistě ho k bližší tyči prostřelil. Další šanci v 84‘ Berky na čáře chytil Popelka. V 85‘ Khýrovu bombu reflexivně vyrazil brankář. Tlak domácích obrana Horní Újezda nevydržela a faulovala unikajícího Berku. Z penalty uzavřel Hanák na konečných 3:1. A to i když na konci zápasu šel opět Hanák sám na brankáře, ale bohužel neproměnil.