Jevíčko – Březová

Jevíčko – Březová  1 : 1 (0:0)

branky: Vykydal

Werner – Vrbický, Vykydal, Pospíšil, Kedroutek, Ptáčník, Dostál, Štindl, Ducháček, Hrubý, (Ambroz, Bartuněk, Hloch, Danis)

V první půli vyrovnaná hra. Snahu hostí o kombinaci jistě zastavovala obrana domácích a v útoku ohrožoval branku rychlý Hofman. Bohužel dvě sóla skončila na brankáři hostí a střela Štindla po Hofmanově úniku orazítkovala spojnici tyčí. Ve druhé půli po odchodu Hofmana zavládl ve hře domácích mírný chaos, což hosté využili v 60‘. Po tvrdém střetu zůstal otřesený Pospíšil na zemi, hosté pokračovali ve hře a po šťastném odrazu dopravili míč do sítě. Jarda musel střídat s naraženým ramenem. Převaha hostí se zvýšila a domácí odolávali jen na hranici sebeobětování. Sladkou odměnou byl vyrovnávací gól v 87‘, když ze 40 metrů vymetl pravou šibenici „Keša“ Luboš Vykydal. V 90‘ nastřelili hosté tyč a v poslední minutě netrefil Kamil Hrubý o půl metr branku, když úspěšně přehodil brankáře. Vybojovaný bod by měl být povzbuzením před dalšími zápasy.