Sebranice – Jevíčko

Sebranice – Jevíčko  3 : 2 (0:2)

branky: Hanák 2

Sestava: Foret  – Prokš, Bartuněk, Bašus, Hejna – Hrazdira, Hanák, Huf, Stavinoha – Dostál

Náhlé ochlazení a déšť nás sice zaskočilo, ale hlavně nás překvapilo zlepšení domácího celku v druhé půli a ztráta tří bodů. Opět pouze v deseti (několik zranění a neomluvená absence Štindla), přesto díky Tomáši Hanákovi dvougólové vedení v poločase. Domácí několikrát ohrozili Foreta, ale ten i se štěstím vždy odolal a na druhé straně festival zahozených příležitostí nebo nedotažených akcí po nepřesnostech při přihrávkách, zpracování. Ve druhé půli sebraničtí kluci začali víc běhat, přesněji si přihrávat a díky tomu během 15 minut otočili stav ve svůj prospěch. A protože závěrečný křečovitý nápor hostí k brance nevedl, mohli hosté jen poděkovat Foretovi, který chytil v poslední minutě penaltu za přijatelný konečný stav.