Jevíčko – Rychnov

Jevíčko – Rychnov   1 : 1 (0 : 1)

branka: Jedlinský

Navrátil – Klein Z., Klein T., Jedlinský, Továrek, Hofman, Nguyen, Khýr, Seknička, Hofman, Berka, (Müller J., Hanák, Vykydal)

Vyrovnaný zápas ovlivnil silný vítr, který hráčům ztěžoval kombinaci i hru s míčem. Hosté zaskočili domácí už v 11′, kdy se 25 metrů trefil do pravého horního rohu Langr a získal pro hosty vedení a klid po celý zbytek poločasu. Domácí Strnada v brance hostí prakticky neohrozili a hosté mohli zvýšit, ale Šmída hlavou zblízka minul Navrátilovu svatyni. Druhá půle přinesla větší snahu domácích. Už ve 47′ nastřelil Berka tyč po sólovém úniku. V 63′ srazili hosté střelu Hrazděry na roh. Ten rozehrál Tomáš Klein na Jedlinského hlavu a ten se trefil  přesně do levého horního rohu a srovnal skóre. V 77′ vysunul Tomáš Klein Berku do 100 % šance, ale ten přehodil nejen brankáře ale i branku. V podobné  šanci na druhé straně o 4 minuty později našel Krystl jen ruce připraveného Navrátila. A když se další gólová hlavička Berky odrazila od břevna, skončil zápas dělbou bodů.