Jevíčko – Svitavy B

Jevíčko – Svitavy B  2 : 2 (0:1)

branky: Hrubý, Vykydal

Réda, Hloch, Vrbický, Vykydal, Ptáčník, Dostál, Štindl, Valík, Hrubý, Pávek, Danis (Ambroz, Werner, Jurdič)

Zápas se odehrával většinou mezi šestnáctkami. Byl plný osobních soubojů, domácí dobře bránili, a soupeře do vyložených šancí moc nepouštěli. Ti se prosadili až ze standardní situace, kdy volný přímý kop zapadl za Rédova záda. V závěru poločasu mohli domácí odpovědět, jenže střela Hrubého, skončila těsně vedle pravé tyče. Hned na začátku druhé půle však Hrubý po krásné individuální akci skóroval. Domácí opět o vedení přišli, když hosté skórovali po dorážce ve vápně. Poté přišli i o kapitána Štindla, který odstoupil pro zranění, a o Valíka, který byl vyloučen. Zápas ale nevzdali a z trestného kopu se krásnou ranou trefil Vykydal. Do konce zápasu už gól nepadl, tak se oba soupeři podělili o body.