Bystré – Jevíčko

Bystré – Jevíčko  2:2 (1:0)

Branyk: Hanák 2
Sestava: Werner, Klein Z., Klein T., Jedlinský, Továrek, Hofman, Khýr, Hanák, Seknička, Hrazděra, Berka (Kalášek)

Ve vyrovnaném utkání jako první udeřili domácí. A to po zaváhání hostující obrany, kdy po kontaktu brankáře s útočníkem, dostali výhodu penalty. Jinak se domácí k ohrožení branky do konce poločasu téměř nedostali. Hostům se podařilo na konci poločasu dostat k zakončení, ale Berka přestřelil. V druhém poločase se podařilo hostům hned na začátku vyrovnat, kdy Hanák dorazil míč, který vypadl gólmanovi. Poté se domácí v 50‘ minutě dostali k zakončení, ale netrefili branku. Bystré šlo podruhé do vedení, když ze standardní situace se prosadil Kavan hlavou. Hostům se podařilo vyrovnat, když po ruce v šestnáctce nařídil rozhodčí Grulich penaltu, kterou Hanák proměnil.