Trstěnice – Jevíčko “B”

Trstěnice – Jevíčko “B”         1 : 1 (0:1)

Branka: Hrazděra

Komárek – D. Horák, Schuppler, Peka, Vymětal – Dračka, Muller, Hrazděra, V. Horák – Řehoř, Veselý

Domácí začali utkání náporem a prvních 15 minut téměř nepustili hosty za půlku. Svoje šance však nevyužili a tak se dostalo ke slovu i Jevíčko. Postupně hru vyrovnalo a začalo zlobit defenzívu druhého celku tabulky. Po několika příležitostech na obou stranách dostal Hrazděra na levé straně hřiště balón k noze, navedl ho před šestnáctku a střelou k tyči otevřel skóre. Béčko tak šlo do kabin s jednogólovým náskokem.

Ve druhé půli se pokoušeli trstěničtí předčít obranu hostů hlavně dlouhými nákopy. To se jim ale nedařilo a až v 65. minutě po zahrávané standardce propadl balón do šestnáctky, kde ho hráči domácích na dvakrát dotlačili do brány. Do konce utkání si obě mužstva vytvořili další příležitosti ale ani jedna nebyla využita. Utkání tak skončilo asi zaslouženou remízou.