Jevíčko – Cerekvice

Jevíčko – Cerekvice               1 : 2 (1:1)

Branka: Štindl

Werner – Vrbický, Valík, Šnobl, Vykydal, Ptáčník, Dostál, Štindl, Hanák, Pávek, Réda (Kedroutek, Bartuněk, Ertl, Hrubý)

Domácí celek se sešel tentokrát v hojném počtu v očekávání výhry nad beznadějně posledním celkem tabulky. Po úvodních nepřesnostech se domácí začali více prosazovat a odměnou jim byl vedoucí gól, když Karel Štindl dorazil míč z metru do sítě po trestném kopu Tomáše Hanáka, který brankář hostí jen vyrazil. Další náznaky domácích zůstaly nevyužity a hosté dokázali vyrovnat po pěkné kombinační akci. Domácí poté prohodili sestavu (nedisciplinovaný Réda byl vystřídáním ušetřený červené karty), ale brankáře hostí ohrožovali jen sporadicky. Hostům poté daroval rozhodčí pokutový kop, který proměnili. Po vyloučení Vrbického (1. žk za nesportovní chování, 2. žk za faul) si domácí celek už jasnou šanci nedokázal vypracovat a ztratil očekávané tři body.