Jevíčko – Janov

Jevíčko – Janov          0 : 4 (0 : 0)

Vašíček – Klein Z., Kritzbach, Jedlinský, Továrek, Hanák, Khýr, Seknička, Vafka, Berka, Nguyen (Němeček, Müller J., Hofman)

Krutý výsledek, který neodpovídá dění na hřišti. Po vlažném úvodu se domácí celek rozehřál a v závěru první půle dokázal pohybem a kombinací přehrávat tým z Janova. Bohužel své šance domácí nevyužili – Vafka trefil zblízka jen brankáře, Berka volejem těsně minul. V druhé půli pokračovala snaha domácích, ale zkušení hosté odolali. V 60‘ útočník hostí zbytečně skluzem dojel do ležícího Vašíčka, pro kterého zápas v té chvíli skončil a do branky šel Jedlinský. Za pět minut odpustil hlavní rozhodčí faul hostí na Továrka na polovině hřiště a hosté této výhody využili a brejk proměnili.  Hra domácího celku se v té chvíli rozsypala a zkušení hosté do otevřené obrany krutě trestali. Doufejme, že za týden budou mít domácí diváci víc důvodů k úsměvu a potlesku v derby proti Jaroměřicím.