Jevíčko – Opatov

Jevíčko – Opatov   4 : 2 (3 : 2)

branky: Kalášek, Kritzbach, Němeček, Berka
Vašíček – Jedlinský, Klein, Khýr, Továrek, Kalášek, Kritzbach, Deutsch, Berka, Seknička, Němeček (Müller, Vrbický)

Skvělé listopadové počasí a početná divácká kulisa orámovaly pohledné utkání plné střeleckých možností i pěkných branek. Vše naznačil už úvod zápasu, kdy oba celky měly po jedné šanci, ale Jedlinský zblokoval střelu Kalánka a Navrátil vyrazil nájezd Kritzbacha. V 9′ Kalášek využil kolmici mezi obránce a křížnou přízemní střelou otevřel skóre. Ve 12′ Kritzbach z poloviny hřiště zkusil přehodit netakticky stojícího
Navrátila a míč skončil pod břevnem, 2:0. V 19′ vyrazil Vašíček efektně Fukarův trestný kop z rohu pokutového území. Ve 30′ zakombinovali v šestnáctce hostí Deutsch s Kritzbachem a Němeček neměl problém dopravit míč sítě potřetí. Domácí poté polevili a hosté se osmělili do útoku. Nejprve Sedlák v dobré pozici vysoko přestřelil, ale v 32′ využil Vostřel zaváhení domácí obrany, získal skákavý míč a prostřelil Vašíčka. V 38′ Vostřel vystřelil zpoza šestnáctky a střela Vašíčkovi proklouzla do sítě. Do konce poločasu se ještě domácí snažili o zvýšení vedení, ale ani Deutsch ani Berka pšesnou mušku neměli. Ve druhé půli hosté několikrát zdálky ohrožovali Vašíčka, ale domácí bez problémů odolali a sami si vytvářeli celou řady gólovek. Pouze krátký výběr těch nej: v 53′ Továrek hlavou minul po centru Kleina, v 70′ zachytil malou domů Berka, ale ukvapeně vystřelil mimo, v 76′ Němeček neprostřelil obránce na brankové čáře, v 80′ Kritzbach podruhé nepřehodil Navrátila. Hosté málem domácí potrestali v 82′, kdy Jedlinský vykopával střelu z brankové čáry. Pojistku na zisk tří bodů vystavil Berka v 86′, když špičkou usměrnil centr Kleina za záda Navrátila.