Linhartice “B” – Jevíčko “B”

Linhartice “B” – Jevíčko “B”   1:2 (0:0)

Sestava: Navrátil – Čekal, Schuppler, Kyša, Vymětal – Haupt (72. min. Veselý), Deutsch, Hrazděra, D.Horák (54. min. V. Horák) – Řehoř, Vafka.

Góly: 61. min. Kyša (pen.), 66. min. (Hrazděra)

Utkání začalo tlakem domácích hráčů a malou aktivitou hostujícího celku. Po deseti minutách ale Jevíčko převzalo aktivitu a začalo si vytvářet poměrně dost gólových příležitostí. Bohužel ani jednu však do poločasu nedokázal proměnit jak Deutsch, Vafka, Schuppler tak i Haupt. V druhé půli pokračovali hosté ve své aktivní hře a výsledkem byla sudím nařízená penalta, kterou proměnil Ondra Kyša. Z následující převahy se zrodila ještě střela Haupta, kterou tečoval do brány Hrazděra. Z ojedinělého brejku se ale bohužel i domácí vrátili do zápasu, když i pro ně byl nařízen pokutový kop, který proměnili. Hra tak měla dramatickou koncovku ale nic pod statného se už neodehrálo. Příští sobotu se ještě předehrává první jarní kolo a v něm v sobotu ve 14 hodin přivítáme na SK hráče z béčka Morašic.