Jevíčko – Pomezí

Jevíčko – Pomezí   0 : 2 (0:1)

Werner, Bartuněk, Kedroutek, Hloch, Vrbický, Ptáčník, Valík, Réda, Dostál, Pávek, Danis

Slabý výkon neúplné sestavy domácích dorostenců, kteří nestačili na průměrného, ale snaživého soupeře. V první půli se domácí vypracovali z brejku možnost jít do vedení, ale Réda po obejití brankáře neusměrnil míč do prázdné branky a dorážku Dostála zablokoval obránce na brankové čáře. Vzápětí vstřelil po rohu neobsazený hráč hostí hlavou úvodní branku. Ve druhém poločase domácí upoutali jen zbytečnou červenou kartou Rédy po už několikátém faulu na hráče po odehrání míče. Hosté poté i přes dobrý výkon obrany domácích zvýšili své vedení, a když domácí Pávek vysoko přestřelil branku z pokutového kopu těsně před koncem, skončil zápas zaslouženým vítězstvím hostí, kteří se snažili hrát fotbal.