Jevíčko – Zámrsk

Jevíčko – Zámrsk   2 : 2 (1:1)

Werner, Vrbický, Kedroutek, Bartuněk, Vykydal, Dostál, Valík, Pospíšil, Réda, Danis, Ambroz

Cenná remíza proti vedoucímu celky tabulka, který v Jevíčku ztratil první body. Domácí se ujali vedení v samotném úvodu, když Ambroz umísti do sítě přesný centr Vykydala z trestného kopu. Zvýšená aktivita a herní kvalita hostí přinesly vyrovnání před závěrem poločasu přesnou střelou k tyči z hranice pokutového území. Několik dalších vyložených šancí chytil skvělý Werner. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli.
Domácí dorostenci se převážně bránili a hosté je potrestali v 75‘, když Wernerovi proklouzla pod tělem střela z dálky. Přestože několik hráčů bojovalo s křečemi, dokázal domácí celek odpovědět a bojovat o body. Odměnou byla Kedroutkem proměněná penalta po faulu hostujícího brankáře na Rédu. V nervózním závěru se už stav nezměnil.