Bystré – Jevíčko

Bystré – Jevíčko   2 : 6 (1:2)

branky: Hanák 2, Huf 3, Mrvoljak

Hrazdira, Batelka, Bašus, Bartuněk, Stavinoha, Prokš, Huf, Hanák, Štindl, Dostál, Mrvoljak

K zápasu jsme po dlouhé době nastoupili v plném počtu, ale po 10 minutách musel bohužel odstoupit Jirka Batelka. Jeho zranění přece jen potřebuje delší dobu. Na neposečeném hřišti v Bystrém převládala zpočátku nepřesnost a domácí kluci bojovností odolávali snaze hostí. Skóre otevřel Huf přesnou střelou z trestného kopu. Stejný hráč zvýšil po individuální akci. Několik dalších akcí zastavila nepřesnost hostí nebo obrana. Brankáři také dvakrát pomohla tyč branky. Z ojedinělé akce domácí získali roh a po něm obrana hostí jen sledovala kapitána domácích, který snížil na 1:2 před poločasem. Ve druhé půli hosté hráli odpovědněji a dařilo se jim pěknými střelami zvyšovat skóre. Domácí snížili z přísné penalty.