Jevíčko – Dolní Újezd B

Jevíčko – Dolní Újezd B    4 : 0 (2 : 0)

branka: Berka 2, Klein, Schuppler

Vašíček, Jedlinský, Továrek, Kritzbach, Schuppler, Khýr, Deutsch, Seknička, Berka, Klein, Podlezl, (Nguyen, Němeček, Müller)

První body pro Jevíčko přinesla zlepšená hra a produktivita v útoku. Domácí se uklidnili už v úvodu. V 9′ Tomáš Klein zakroutil trestný kop přesně přes zeď a Hondl míč jen sledoval na cestě do sítě. Druhou branku přidal ve 13′ Schuppler hlavou po rohovém kopu Kritzbacha. Zbytek poločasu probíhal v poklidu, občasné šance končili buď mimo tyčemi branek nebo si s nimi poradili brankáři. Druhý poločas oživili dvě akce Kritzbacha, po kterých měl snadnou úlohu dopravit míč do sítě Berka, který se ani jednou z hranice malého vápna nemýlil. V 56′ se trefil přesně pod břevno Hondlovi branky a v 64′ pro změnu po zemi k tyči. I přes další šance se už konečné skóre nezměnilo a tři body zůstali na Malé Hané.