Moravská Třebová B – Jevíčko

Moravská Třebová B – Jevíčko             2 : 5 (0:1)

Branky: Müller R. 3, Němeček, Klein T.

Jevíčko: Vašíček – Müller J., Továrek, Kritzbach, Khýr, Nguyen, Seknička, Klein, Berka, Müller R., Němeček
(Hrubý, Navrátil)

Druhé jarní utkání našich mužů bylo o poznání lepší než to předchozí. Hosté se v první půli dostali do několika šancí, ale gólem skončila až hlavička R. Müllera po centru Kleina.
Domácím se nepodařilo proměnit ani jednu z jejich šancí,první půle skončila za stavu 0:1. Do druhé půle nastoupili domácí s větší chutí a po chybě v jevíčské obraně srovnali na 1:1. Hosté se ale nevzdávali a hráli dál, odměnou jim byl gól Němečka po centru Kleina. Hosté vystřídali brankáře Vašíčka kvůli zranění, nastoupil za něj Navrátil. Domácí využili nerozchytaného brankáře a chybu v obraně a srovnali na 2 : 2. Hosté se ale s remízou nechtěli smířit, gól na 2 : 3 zařídil Klein po narážečce s R. Müllerem. Domácí si vytvořili tlak před bránou Jevíčka, ale jejich šance skončila naštěstí pro Jevíčko na tyči. Hosté zvýšili skóre na 2 : 4, o gól se postaral R. Müller, který střelou uvnitř velkého vápna překonal brankáře domácích. Na konečných 2 : 5 skóroval „lobem“ opět R. Müller po krásné přihrávce do běhu od Hrubého.
Výsledek 2 : 5 přinesl zasloužené tři body pro jevíčské muže.