Jevíčko – Jablonné nad Orlicí

Jevíčko – Jablonné nad Orlicí     3 : 0 (2 : 0 )

Střelci branek: Müller Tomáš, Müller Jan, Hofman Jakub

Sestava:
Brankář: Werner Jan
Obrana: Vašíček Jaroslav, Vrbický Marek, Kedroutek Ondřej, Vykydal Lubomír
Záloha: Müller Jan, Müller Tomáš, Štindl Karel, Ertl Roman ( Hofman Jakub )
Útok: Réda Martin ( Jeniš Filip ), Hrubý Kamil
Náhradníci: Hofman Jakub, Jeniš Filip, Ambroz Martin, Bartuněk Jan

Naši dorostenci vstup do jarní části soutěže zvládli. Soupeři měl sice v úvodních minutách zápasu převahu, ale pak se hra vyrovnala a do první velké šance se dostal Martin Réda, který bohužel sám před brankářem nedal. V 15‘ však pěkný centr od Honzy Müllera pod břevno umístnil Tomáš Müller, 1:0 pro domácí. Před koncem první půle ještě míč po trestném kopu dorazil do sítě Honza Müller, 2:0 pro jevíčské borce. Ve druhém poločase se domácí dostávali do šancí častěji, převahu zužitkoval gólem střídající Jakub Hofman, kdy po krásném pasu od Jardy Vašíčka prostřelil hostujícího gólmana. Po dnešním dobrém výkonu všech hráčů se můžeme těšit na další jarní zápasy.