Jevíčko – Janov

Jevíčko – Janov              0 : 2 (0:1)
žk: 3-1, ČK 1 (Jedlinský) – 1

Jevíčko: Navrátil – Jedlinský, Přikryl, Müller R., Khýr, Nguyen, Seknička, Kritzbach, Klein, Berka, Němeček (Čekal,
Müller T., Müller J.)

Průměrný zápas orámovaly dvě zdařilé střely hráčů Janova. V úvodu zápasu už v 8′ se nechytatelnou střelou z hranice pokutového území trefil Peřina. Hosté se poté soustředili na pozornou obranu a domácí se přes jejich val dostávali jen sporadicky. Na začátku druhé půle Robin Müller neproměnil sólový průnik. na druhé straně Navrátil v domácí brance reflexivně zachránil po hlavičce zblízka. Po následné strkanici byl vyloučen jeden hráč na každé straně, i když domácí diváci marně zjišťovali, proč byl vyloučen napadený a ležící Jedlinský. Neplodnou snahu domácích o tlak ukončil v 88′ skákavou střelou Knap a hosté si odvezli z Jevíčka všechny body.