Jevíčko – Boršov 2:1(0:1)

Sestava: Trávníček – Vybral, Vašíček, Václavek, Jedlinský – Seknička, Bartuněk, Klein, Červinka (57. Khýr M.), Vykydal – Linhart
B: 55 (p) Vybral, 69. Linhart

Náročný zápas proti velmi důrazně hrajícímu soupeři nakonec domácí celek zvládl a v posledním domácím zápase podzimu si připsal zasloužené tři body. Vítězství se nerodilo snadno, protože hosté kousali a domácí v první půli v jasných šancích trefovali Hejla v brance. Hosté se poté šťastnou dorážkou
nákopu před branku dostali do vedení. Ve druhé půli přišlo srovnání stavu z penalty, po faulu na pronikajícího Linharta. Hlavičku Václavku z brankové čáry vyhlavičkoval obránce, ale v 69. minutě Vykydal poslal přesný centr za obranu a Jirka Linhart míč usměrnil podél brankáře do sítě. Zápas poté domácí dovedli s přehledem do vítězného konce.
Nyní čekají dva náročné zápasy proti Borové a Bystrému, oba na venkovních hřištích.