Sestava : Formánek Jindřich, Vymlátilová Ella, Křivánek Vojtěch, Špaček Jakub, Sekničková Tereza, Janáčková Tereza, Fluksa Filip, Batelka Libor, Bombera Jan, Danchyshyn Nazarii

Jevíčko – Březová 7 : 2 (5:2)
B:
Křivánek Vojtěch 5, Sekničková Tereza, Danchyshyn Nazarii
Vysoká výhra nad tradičním soupeřem, kdy se Vojta Křivánek trefil dokonce 5x. Nutno podotknout, že tým Březové nehrál vůbec špatně.

Sebranice – Jevíčko 10 : 3 (2:2)
B:
Křivánek Vojtěch 2, Fluksa Filip
V prvním poločase velice vyrovnané utkání, ve druhém poločase jsme nedokázali udržet výkonnost a nasazení. Tým Sebranic nás náležitě potrestal…

Jaroměřice/Jevíčko děvčata – Jevíčko 2 : 5 (1:3)
B:
Křivánek Vojtěch 3, Sekničková Tereza, Fluksa Filip
V pěkném zápase jsme se dokázali střelecky prosadit, a po dobrém výkonu i zvítězit. Děvčata odehrála slušný zápas, jejich druhý gól byl po ukázkové kombinaci 

Na turnaji jsme obsadili druhé místo. První poločas utkání se Sebranicemi našemu týmu ukázal, že se dá hrát s každým…

Příští víkend máme volno a následuje turnaj v Sebranicích v sobotu 7. 5. od 10:00 hodin.