Starší přípravka U11

turnaj Sebranice 7. 5. 2022

Sestava: Formánek Jindřich, Vymlátilová Ella, Křivánek Vojtěch, Špaček Jakub, Sekničková Tereza, Janáčková Tereza, Fluksa Filip, Batelka Libor, Bombera Jan, Smékal Jakub, Barvíř Vojtěch, Pazdírek Jonáš

Bystré – Jevíčko 9 : 1 (5:0)
B: Pazdírek
Po vlažném vstupu našeho družstva do prvního poločasu, seznamování s mokrým terénem a nasazením soupeře, nemohl tento zápas dopadnout jinak než vysokou porážkou. Pravdou je, že většina střel družstva z Bystrého byla ukázkových…

Jevíčko – Čistá 5 : 6 (3:2)
B:
Křivánek 4, Bombera
Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme v poločase vedli o gól, ale v závěru ho ztratili po chybách v defenzivě. Chybělo nám více střeleckého štěstí a lepší vyhodnocení některých situací na hřišti.

Sebranice – Jevíčko 7 : 3 (5:1)
B:
Křivánek, Sekničková, Smékal
Od začátku zápasu jsme byli všude o krok později, soupeř nás přehrával kvalitní kombinací i zakončením. Ve druhém poločase jsme vyrovnali krok a hrál se fotbal nahoru – dolů. Tento turnaj nám ukázal, že je potřeba hodně zapracovat na všech činnostech, pokračovat v další tvrdé práci na trénincích a následně se pokusíme přenést získané zkušenosti i do následujících turnajů. Hlavu vzhůru!