Mladějov – Jevíčko

Mladějov – Jevíčko 3:5 (1:3)

Sestava: Trávníček – Konečný, Vašíček, A. Klein, Seknička, Jedlinský, Dostál (68. Khýr), Vrbický, Vykydal – T. Klein (85. Pospíšil), Müller

B: 16. Klein T., 17. Seknička, 35. a 62. Müller, 68. Vykydal

Jevíčko doufalo, že konečně doveze nějaké body ze hřiště soupeře a šlo do vedení už v 16. minutě, kdy Tomáš Klein po centru Vrbického zavěsil do pravého horního rohu. Skóre se měnilo už o minutu později, kdy Seknička zvyšoval na 2:0. Domácí ve 33. minutě snížili střelou na zadní tyč. Ve 35. minutě dostali hosté možnost zahrávat přímý kop, gólman Vykydalův pokus vyrazil, ale Müllerovu dorážku už nezvládl chytnout. Další přímý kop v 51. minutě poslal Vykydal pouze do tyčky. V 63. minutě Vrbický vypálil z voleje a Müller jeho střelu hlavou nadzvedl nad již bezbranného gólmana. Hostům stačilo pouze dalších pět minut na to, aby Vykydal na dvakrát zvýšil na 5:1 pro Jevíčko. Domácí ještě v posledních minutách zvládli vstřelit dvě branky, ale na body to jim už nestačilo.