Jevíčko – Linhartice

Jevíčko – Linhartice 2:0 (1:0)

Sestava: Trávníček – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Konečný (45. Červinka) – Seknička, Vrbický, Müller (62. Továrek), Vykydal – Říha, Dostál (59. Pospíšil)

Branky: 27. Vrbický , 68. Říha

Jevíčko si z minulého kola nepřineslo moc dobrou náladu a doufalo ve zlepšení proti Linharticím. Hosté ale ukázali, že body jen tak nedají. Jevíčko se dostalo do vedení až ve 27. minutě po chybě gólmana, který chtěl rychle rozehrát, ale jeho pokus mu Seknička zmařil a nahrál Vrbickému, který poloprázdnou branku trefil. Domácí museli sáhnout pro střídání ještě před koncem prvního poločasu kvůli zranění Konečného. Druhou půlku začali hosté hodně aktivně, ale všechny pokusy jim zmařila domácí stoperská dvojce nebo, když už si hosté vybojovali nějakou standartní situaci, domácí brankář stál na správném místě. Jevíčko zvýšilo svůj náskok v 68. minutě po rohovém kopu a hlavičce Říhy, který se vrátil do mužstva, aby pomohl v momentální personální krizi. V 80. minutě mohlo nastat drama, jelikož hosté dostali možnost kopat penaltu, ale Trávníček střelu i následnou dorážku nepustil mezi tři tyče. Jevíčko je tak na domácí půdě i po čtvrtém zápase stále 100%.