Jevíčko – Dlouhá Loučka

Jevíčko – Dlouhá Loučka 2 : 0 (0:0)

Sestava: Trávníček) – Jedlinský, Vašíček, Václavek, Horák (59. Seknička) – Berka, Bartuněk, Vrbický, Vykydal (81. Dostál) – Klein, Müller
Branky: 59. Müller, 80. Vrbický

V první půli obrany obou celků dominovaly a hráči se do zakončení téměř
nedostávali, což platilo i při dorážce hostí, kterou domácí obrana z brankové čáry vyrazila. Po bezbrankovém poločase se hra rozhýbala a domácí celek přitopil pod útočným kotlem a odměnou po několika nadějných pokusech byl dokonale zvládnutý útok Tomášů Kleina a Müllera, kteří si vyměnili dvakrát přihrávku a Müller na závěr dorazil míč za záda bezmocného Štěpánka. Aktivita domácích pokračovala a druhý gól přidal po vysunutí Václavkem Vrbický přesnou střelou podél brankáře hostí. V poslední desetiminutovce dostaly oba celky možnost si vyzkoušet pokutový kop, ale exekutoři byli v obou případech na brankáře krátcí, takže skóre se už nezměnilo.