Jevíčko – Radiměř 6:1

Jevíčko – Radiměř 6:1 (4:1)

Sestava: Přikryl (23.Trávníček) – Jedlinský, Vašíček, Václavek, Seknička – Berka, Bartuněk (81. Pospíšil), Vrbický (83. Dostál), Vykydal  – Klein, Müller (64. Červinka)

Branky: 13. vlastní, 33., 45. Müller, 36. Jedlinský, 79. Klein, 88. Dostál – 39. Trnečka

Za úmorného vedra sehrál domácí celek střelecky vydařené představení, kterému si hosté sice snažili odolávat, ale často neúspěšně. První úder si hosté zasadili sami, když rohový kop nevydařeným odkopem umístil do vlastní branky Moravec.  Po několika nedotažených akcích domácí předvedli vzorové přečíslení a Müller jistě proměnil přesnou přihrávku Kleina. Za tři minuty se hlavou po rohu trefil Jedlinský. Hosté po ojedinělé akci snížili Trnečkou, ale Müller ještě před odchodem do kabin dorazil do sítě přesný centr Vykydala. Ve druhé půli se hra odehrávala převážně ve středu hřiště, a až v závěrečné desetiminutovce zvýšil skóre Klein pěknou střelou pod břevno z trestného kopu a Dostál uzavřel na konečných 6:1 dorážkou z blízka.