TJ Sokol Opatov – SK Jevíčko

Mladší přípravka

TJ Sokol Opatov – SK Jevíčko 5 : 2 ( pol. 3 : 1 )

Vymlátilová Ella, Pazdírek Jonáš, Křivánek Vojtěch, Sekničková Tereza, Rozčínnská Anna, Špaček Jakub, Jankovič Petrika,

B: Křivánek Vojtěch 2

Na houževnatého a lépe fotbalově vybaveného soupeře jsme tentokrát nevyzráli. Zápas, který sledovalo kolem 80 diváků, určitě nenudil, ba naopak, protože byl odehrán s vysokým nasazením na obou stranách. Obě branky obstaral Vojta.

Vzhledem k tomu, že třetí účastník turnaje – Němčice, nemohl vzhledem k okolnostem kolem COVIDu dorazit, po krátké pauze jsme si opět zahráli proti klukům z Opatova. I druhý zápas byl líbivý, a bavil.

V sobotu 26.9.2020 od 10:00 hodin všechny příznivce rádi uvítáme na Eská, kde pořádáme první domácí turnaj v tomto ročníku. Změříme síly s družstvy z Čisté a z Bystrého.