Jevíčko – Mladějov

Jevíčko – Mladějov 2 : 2 (2:2)

Branky: 12. Vrbický, 76. Václavek – 8. Satler, 65. Kudyn

Sestava: Čech – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Továrek (46. Vykydal) – Seknička, Vrbický, Klein T., Horák – Štefl (73. Vedra),Hofman (87. Klain A.)

Jevíčko odehrálo v sobotu velice vyrovnaný zápas s Mladějovem. V 8. minutě se dostal jednoduše k míči Satler a po teči některého z hráčů ve vápně míč doputoval do brány. O čtyři minuty později poslal z první odražený míč do sítě Vrbický. V druhém poločasu šli opět do vedení hosté, kteří využili rychlý protiútok a překonali Čecha podruhé v zápase. V 76. minutě dostali domácí možnost zahrávat standardní situaci, Klein poslal krásný míč do vápna, kde byl připraven Václavek a ten usměrnil míč hlavou do sítě a srovnal skóre na konečných 2:2 a spravedlivou dělbu bodů.