Jevíčko – Horní Újezd

Jevíčko – Horní Újezd 1 : 0 (0:0)

Sestava: Přikryl – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Seknička- Vykydal (66. Továrek), Vrbický, Klein, Berka (83.Vedra) – Štefl (78.Horák), Hofman

Za slunečného ale větrného počasí sehrály oba celky průměrný zápas, který mnoho šancí nepřinesl. Po úvodní šanci hostí, kterou obrana domácích na malém vápně zastavila, přišly šance jevíčského týmu. Dvakrát se nedokázal v koncovce prosadit Štefl a Hofmana po individuální akci vychytal Havlík. Na začátku druhé půle pomohla po střele Štefla Havlíkovi tyč a následnou dorážku Vrbického už sám vyrazil. Hosté domácí branku ohrožovali pouze nepřesnými střelami. Rozhodnutí přinesla 74. minuta, když se po rohu trefil hlavou Hofman. A je nutné vyzdvihnout fair play počin hostujícího obránce, po jehož přiznání teče otočil rozhodčí původní verdikt a domácí dostali možnost roh zahrávat.