Vysočany/Šošůvka – Jevíčko

Vysočany/Šošůvka – Jevíčko 0 : 8 (0:3)

B: D. Kubín 3x, J. Khýr 2x, M. Krejčí, M. Kubín, O. Havlíček

Jaroslav Becha, Lukáš Hanousek, Ondřej Havlíček, Jakub Khýr, Max Krejčí, Lukáš Krejčíř, David Kubín, Michal Kubín, Miloslav Parolek, Štěpán Prokš, Filip Říha

V neděli jsme jeli do Vysočan k dalšímu utkání mladších žáků. První poločas jsme začali s malou nervozitou na kopačkách, která se projevila v několika nepřesnostech a poskytnutím přímého kopu ze vzdálenosti cca 13 metrů,
který domácí zahráli nepřesně a ani netrefili naši svatyni. Uklidnění přišlo s první naší trefou. Od tohoto okamžiku již hrálo na hřišti pouze naše mužstvo. A tak poločasové vedení Jevíčka 3:0 bylo zcela zasloužené. Druhý poločas žádnou větší změnu v předváděné hře nepřinesl a naši hráči po několika pěkných akcí své vedení postupně navyšovali až na konečný stav 8 : 0 z pohledu Jevíčka.