Jevíčko-Radiměř

Jevíčko-Radiměř 2 : 1 (1:1)

Branka: 10. Václavek, 79. Müller – 7. Stodola

Přikryl – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Továrek (46. Hofman) – Seknička, Vykydal, Vedra (46. Berka) – Müller, Vrbický, Štefl (79. Horák)

Domácí celek začal utkání nervózně, hosté dvakrát po chybách obrany zahrozili a hasit musel rychlým vyběhnutím Přikryl. V 10. min ale už hosté skórovali, když Stodola hlavičkou proměnil centr ze strany. Domácí kapitán dokázal odpovědět za chvíli a přesnou střelou k tyči z 20 metrů vyrovnal. Poté probíhal oboustranně důrazně vedený boj, ale šance chyběly. Čtvrthodinu před koncem zbytečně dohrál Stodola domácího brankáře a byl vyloučen a domácí za 5 minut přečíslení využili, když přetažený centr hlavou umístil mimo dosah brankáře Müller. Tři body za vybojovanou výhru tak zůstaly v Jevíčku.